Iš vieno Kauno tardymo izoliatoriaus būrio dalyvauja 10 jaunuolių, jiems priskiriami iki 8 apmokytų bendraamžių savanorių ir 2 veiklų kuratoriai. Savanoriai dalyvauja taip pat, kaip ir kalintys vaikai ir jaunuoliai – tokiu būdu ryšys nuo pat pradžių kuriamas remiantis lygiaverčiu požiūriu. Užsiėmimai vyksta šeštadieniais ir trunka maždaug po 2-3 val.


Organizuojamos veiklos ugdo dalyvių socialinius įgūdžius, saviraišką bei kūrybiškumą. Griauname sienas tarp nuteistų ir laisvėje esančių žmonių ir tokiu būdu inicijuojame nuteistųjų įtrauktį į visuomenę.

Sulaukiame klausimų dėl tokio nestandartinio pavadinimo, taigi, ką jis visgi reiškia? Pavadinimu norime atspindėti dabartinę realybę – žmogus po teismo nuosprendžio tampa pažymėtas ir dažnai nurašytas. Ši žymė vėliau apsunkina darbo ar būsto paieškas, tampa sunkiau įsitraukti į aktyvų, prasmingą ir visavertį gyvenimą. Žiūrėdami realybei į akis, norime ją keisti.

Užsiėmimai vyksta Kauno tardymo izoliatoriuje (Technikos g. 34, Kaunas). Savanorių mokymus ir susitikimus rengiame Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66, Kaunas), kuriame yra įsikūrę mūsų partneriai Socialinio darbo studentų klubas „Vesta“.

Paremti mūsų veiklą galite aukok.lt portale arba tiesioginiu pavedimu:
 
Gavėjas: VŠĮ PRIRAŠYTOS RANKOS
Įm. kodas: 305391883
Sąskaitos nr.: LT027300010161115080 (AB Swedbank)
Mokėjimo paskirtis: parama
 
Surinktos lėšos bus skiriamos savanorių ruošimui ir jų tinklo palaikymui, projekto koordinavimui bei reikalingų priemonių įsigijimui.