5PN: paleidimui paruošiamos paslaugos pataisos ir pusiaukelės namuose

Kalėjimų tarnybos finansuojamas projektas, kurio metu mes vedame vyrų palaikymo ratus ir kūrybinius užsiėmimus Vilniaus bei Pravieniškių 1-ajame kalėjimuose. Projekte esame su partneriais: VA Caritas Nuteistųjų konsultavimo centru, KA Caritas Nuteistųjų integracijos programa, VA Caritas Priklausomų asmenų bendruomene „Aš esu“ ir VšĮ „Juoda avis“. Projektas vyksta nuo 2023 m. sausio 1 d. ir tęsis iki 2023 m. gruodžio 31 d.

    

Ne nurašyti, o palaikyti: nuteistųjų ir visuomenės švietimas

Aktyvių piliečių fondo per EEE finansinius mechanizmus finansuojamas projektas, kurio metu vedame veiklas įkalinimo įstaigose ir kuriame du leidinius: vieną, skirtą visuomenei, o kitą – žmonėms, atliekantiems bausmę. Pirmasis skirtas kaip šviečiamoji priemonė, o antrasis kaip pagalbinė. Abu leidiniai bus paviešinti ir pristatyti tikslinėms grupėms. Projekte taip pat partneriaujame su Alytaus kolegija, kurie veda mokymus Alytaus kalėjime bei prisideda savo studentų savanoriška pagalba.  Projektas vyksta nuo 2022 m. birželio 1 d. ir tęsis iki 2023 m. gegužės 31 d.

Pradedamas naujas projektas

„Prirašytos rankos“ kartu su Alytaus kolegija ir „Kalinių sąjunga“ laimėjo galimybę įgyvendinti savo projektą „Ne nurašyti, o palaikyti: nuteistųjų ir visuomenės švietimas“.

Skaityti daugiau »

    

Karjeros portretai

Europos socialinio fondo agentūros per projektą „Alternatyvių investicijų detektorius“ finansuojamas projektas, kurio metu teikiamos kompleksinės paslaugos, apimančios kūrybą, socialinius įgūdžius ir savanorystę. Šio projekto metu mūsų savanorės (-iai) įkalinimo įstaigose vedė veiklas savęs pažinimo, karjeros planavimo ir tikslų išsigryninimo temomis. Projektas buvo vykdomas nuo 2021 m. gruodžio 1 d. iki 2022 m. gegužės 31 d. Projekto partneriai – VšĮ Kiaurai sienas bei Nacionalinis socialinės integracijos institutas (kuris taip pat buvo atsakingas už projekto koordinavimą ir administravimą).